KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7495160
nr 749 5160
Akvarell
Monogramsignerad, konvalecent, bladets mått: 36x38
Kondition: oramad
Utrop:
300 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:39:21